Polsat online

Polsat Online
Polsat na rynku funkcjonuje od 5 grudnia 1992 roku. Telewizja wyemitowała pierwszy raz program na tym kanale o godzinie 16:30. Jest to główny kanał telewizji Polsat, jeden z najbardziej komercyjnych. Dostępność kanału za pomocą tv naziemnej jest darmowa. Popularność wśród widzów w ciągu tych wszystkich lat na antenie Polsat zyskał dzięki emisji kultowych do dziś seriali, zagranicznych hitów filmowych, zawodów sportowych i programów im poświęconych, programów rozrywkowych z udziałem największych sław znanych z pierwszych stron gazet czy też wydarzeń muzycznych i kabaretowych.

Polsat online

Obecnie Polsat to jedna z najbardziej znanych i cenionych stacji na polskim rynku. Wszystkie lubiane przez widzów seriale oraz programy śledzić można online. Można oglądać nie tylko programy te aktualne, ale również archiwalne za pomocą platformy ipla. Część programów dostępnych online jest odpłatna, pozostałe dostępne są dla każdego widza. Polsat znany jest również z pamiętnej akcji promocyjnej ”Paszporty Polsatu”, był to największy na ówczesne czasy program lojalnościowy pozwalający na wygranie wielu cennych nagród. Stacja jako pierwsza w kraju założyła również własną fundację pomagającą najbardziej potrzebującym ludziom, z powodzeniem działającą do dziś.

ZA DARMO — BEZ LIMITU

Polsat to funkcjonujący od 1992 roku pierwszy ogólnopolski komercyjny kanał telewizyjny, wchodzący w skład spółki mediowej Telewizja Polsat. Dane z pierwszego półrocza 2017 roku wskazują, że Polsat jest najchętniej oglądanym przez Polaków kanałem telewizyjnym.
Szeroki zakres tematyczny emitowanych przez Polsat programów sprawia, że stacja trafia w gust wielu grup docelowych, co zdają się potwierdzać wyniki oglądalności.
Telewizja Polsat jako pierwsza w Polsce rozpoczęła nadawanie swoich kanałów w standardzie HD. Od 2008 roku programy Polsatu można oglądać również online za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA, która oferuje zarówno transmisje na żywo, jak i legalny dostęp do materiałów archiwalnych.
Telewizja Polsat emituje programy o charakterze informacyjnym i publicystycznym. Główny program informacyjny stacji – „Wydarzenia” emitowany jest dwa razy dziennie na żywo od 2004 roku. Program dostępny jest również online. Stacja oferuje swoim widzom również programy o charakterze rozrywkowym. Sztandarowymi pozycjami ramówki Polsatu w tej kategorii w ostatnich latach są takie pozycje jak choćby: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Taniec z gwiazdami”, „Idol” czy też program kulinarny „Top Chef”.

Programy w Polsat tv online:

Polsat to także twórca wielu znanych seriali telewizyjnych. Aktualnie na antenie stacji widzowie mogą śledzić losy bohaterów kultowego już serialu „Świat według Kiepskich” czy też seriali obyczajowych „Pierwsza Miłość” oraz „Przyjaciółki”. W ramówce znajdują się także popularne seriale paradokumentalne takie jak „Trudne Sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Zdrady” czy też emitowany od 2016 roku „Na ratunek 112”.
Stacja emituje również ważne imprezy muzyczne oraz wydarzenia sportowe, w tym mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz siatkówce.

W tym miejscu warto wspomnieć także o kultowych, historycznych już, rodzimych serialach stacji takich jak: „Daleko od noszy”, „13 posterunek”, „Miodowe lata”, „Rodzina zastępcza” czy „Samo życie”.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego widza darmowa telewizja online, umożliwia Państwu dostęp za darmo i bez limitów do wszystkich programów telewizji Polsat. Dzięki nieograniczonemu dostępowi zyskujecie Państwo pewność, że zawsze i wszędzie będziecie mieć dostęp do ulubionych seriali i programów telewizyjnych. Stream kanału umożliwia odbiór programów wszędzie tam, gdzie macie dostęp do internetu, nie tylko za pośrednictwem laptopa, ale również urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe i tablety. Dzięki temu zyskujecie pewność, że zawsze będziecie na bieżąco w kwestii najświeższych wydarzeń z kraju i zagranicy.

Autor: DarmoTV24.pl
Data publikacji: 13.04.2016r.

Dodaj link

1 Link do "Polsat online"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
darmotv
Gość
darmotv
wpDiscuz