Polsat Sport online

Polsat Sport Online
Kanał Polsat Sport w sierpniu 2000 roku, kiedy dopiero zaczynał swoją działalność był jedynym kanałem stawiającym tylko na sport w ówczesnej telewizji. Telewizja ta skupiała się w głównej mierze na polskiej i zagranicznej piłce nożnej, pozostałe dyscypliny takie jak koszykówka, siatkówka, żużel czy tenis. miały znacznie mniejszy udział w dziennej ramówce. Dziś proporcje są bardziej wyrównane bowiem szacuje się że na antenie Polsat Sport corocznie oglądać możemy ponad 500 transmisji różnych dyscyplin z rozmaitych zakątków świata. Polsat Sport nie należy do tych kanałów, których oglądalność jest darmowa, nie udostępniany jest również przez wszystkie istniejące telewizje satelitarne.

Polsat Sport online

Od 2013 roku utworzono portal sportowy PolsatSport. pl gdzie wiele transmisji aktualnych oraz takich które z jakiś powodów przegapiliśmy mamy możliwość obejrzeć online. Komentatorami stacji są najbardziej znane postaci z tv takie jak Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Jerzy Mielewski, Tomasz Włodarczyk, Tomasz Swędrowski, Karolina Szostak, Marcin Feddek, Krzysztof Wanio
czy Paweł Wójcik, którzy prowadzą widzów przez najważniejsze sportowe wydarzenia od początku istnienia kanału. Polsat Sport udostępnia swoim widzom również tak zwany live – stream, czyli możliwość oglądania wybranych transmisji online.

Autor: DarmoTV24.pl
Data publikacji: 15.07.2016r.

Dodaj link

1 Link do "Polsat Sport online"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
darmotv
Gość
darmotv
wpDiscuz