HBO 2 online

HBO2 Online

HBO2  było drugim kanałem amerykańskiej korporacji HBO, który wszedł na polski rynek. Można go odbierać od grudnia 2002 roku. Telewizja nie jest z reguły dostępna za darmo, tylko dla abonentów HBO oraz w niektórych pakietach satelitarnych typu premium. Na antenie tej tv można oglądać znane filmy kinowe, seriale, koncerty oraz dokumenty, przede wszystkim na tematy kinowe oraz kulturalne. Najczęściej są to jednak retransmisje z głównej anteny HBO, większość filmów tam emitowanych, można też już było obejrzeć na platformach online stacji HBO.

HBO 2 online

Kanał jest nadawany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Podobnie jak inne kanały HBO, tak i ta stacja nie emituje reklam. HBO2 nie ma swojej oryginalnej oferty online. Jednak większość nadawanych tam filmów i programów można oglądać online na aplikacji HBO GO. Od 2011 roku kanał nadaje w technologii HD.

Dzięki transmisji live typu stream, stację HBO2 można oglądać na żywo online w telewizji internetowej. Transmisja jest całkowicie darmowa dla wszystkich abonentów HBO.

Autor: DarmoTV24.pl
Data publikacji: 10.04.2016r.

Dodaj link

1 Link do "HBO 2 online"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
darmotv
Gość
darmotv
wpDiscuz