Discovery online

Discovery Channel Online
Discovery Channel to jeden z kanałów tv, po raz pierwszy pojawił się w Stanach Zjednoczonych w 1985 roku. Kanał w założeniu miał mieć charakter edukacyjny w szerokim tego słowa rozumieniu, dlatego emituje wiele programów popularnonaukowych sięgających do takich dziedzin wiedzy jak motoryzacja, historia, inżynieria, anatomia czy kosmonautyka. Jego pomysłodawcą i założycielem był John Hendricks. To kolejna telewizja której dostępność na rynku nie jest darmowa. W Polsce Discovery emitowane jest od początku 1996 roku.

Discovery online

Do najbardziej znanych programów stacji cieszących się wielką oglądalnością należą między innymi ”Amerykański chooper”, ”Bear Grylls w miejskiej dżungli” , ”Doktor G – lekarz sądowy” , ”Dynamo – więcej niż magia” , ”Dynamo – więcej niż magia” i wiele innych. Stacja filmy i programy emituje bez przerw technicznych przez całą dobę. Ramówka dostosowana jest to lokalnej społeczności, dlatego w polskiej wersji znajdziemy kilka programów rodzimej produkcji. Discovery posiada również sporą listę powiązanych kanałów. To tych w polskiej wersji językowej można zaliczyć Animal Planet, TLC, Discovery Science, ID itd.
Discovery Channel dostępny jest online w postaci live stream. Niestety nie w polskiej wersji językowej, ale znaczna część programów udostępniona jest za darmo.

Autor: DarmoTV24.pl
Data publikacji: 01.07.2016r.

Dodaj link

1 Link do "Discovery online"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
darmotv
Gość
darmotv
wpDiscuz